€ do ustalenia

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach jabłek bez języka Budziszyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Budziszyn
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: lipiec 10, 2015 11:38

Sadownik z Budziszyna szuka pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek. Oferta dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Budziszyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na ręcznym zbiorze owoców twardych-jabłek z sadu. Zapewniamy wszelkie potrzebne przybory ułatwiające zbiór.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim będzie atutem
– prawo jazdy kat.T będzie atutem
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– stanowisko przeznaczone jest dla osób energicznych
– pozytywne nastawienie do życia
– chęć podjęcia pracy sezonowej

Oferujemy:
– przyjazną atmosferę na miejscu
– zakwaterowanie
– umowa podpisana zostaję bez pośredników
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dobre warunki pracownicze
– pracę bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na maila: find-work.1496119@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-jablek-w-sadzie-budziszyn-2015/

ID ogłoszenia: 395559f9deee763a

11 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach jabłek bez języka Budziszyn”

  1. Witam jestem Waldek mam 33 lata i Zbieralem już wcześniej jabłka.Chce się zapytać czy ta praca jest na godzinę czy na akord i od kiedy się zaczyna. Proszę o kontakt na mój majl.

  2. Pracownik sezonowy na lipiec 13, 2015 @ 12:36

    Witam mam na imie Radek mam 30 lat pracowalem przy zbiorach roznych warzyw i owocow w tym jablek mam uprawnienia na woizki widlowe jestem zainteresowany praca prosze o kontakt tel 513-353-233 lub mailowy pozdrawiam

  3. witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy mam duże doświadczenie przy zbiorze jabłek od piętnastu lat pracuje w sadach wyjeżdżałam też do belgii na zryw jabłka jestem gotowa na wyjazd czekam na więcej info pozdrawiam,.,,..

  4. majewski0708 na lipiec 14, 2015 @ 15:33

    Witam mam na imnie Gracjam mam 27lat i Zdecydowanie podejme proponowana prace.Pracowity stan zdrowia bardzo dobry dobra znajomosc jezyka Angielskiego nie karany prosze o kontakt 514079731 lub majewski636@gmail.com

  5. witam jestem zainteresowana waszą ofertą proszę o więcej info

  6. Witam! Razem z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem oferowanej przez Państwa pracy.
    W poprzednim roku pracowaliśmy dorywczo przy zbiorach owoców w Polsce. Nasza znajomość języka angielskiego jest na poziomie komunikatywnym.
    Jesteśmy osobami młodymi (25 i 26 lat), zdrowymi, w bardzo dobrej formie fizycznej.
    Proszę o więcej informacji na maila.

  7. Witam. Mam na imie Damian i jestem zainteresowany państwa ofertą pracy kontakt 601893548

  8. Witam.Razem z moją dziewczyna jestesmy zainteresowani podjęciem tej pracy mamy oboje doświadczenie w zrywaniu jabłek i innych pracach tego typu.Prosiłbym o kontakt w s prawie pracy .oto moj nr tel.570 087343.Pozdrawiam i czekam na kontakt

  9. Witam. Mam na imie Mateusz i jestem bardzo zainteresowany państwa oferta. na lipiec 21, 2015 @ 16:19

    Witam. Mam na imie Mateusz i jestem bardzo zainteresowany państwa oferta. Mam 23 lata i 193cm wzrostu prosze o kontakt telefoniczny 881-247-988

  10. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą nie mam doświadczenia ale szybko się uczę.Jestem osobą energiczną i posiadam dobre nastawienie do życia. Mam prawo jazdy kat. B i T.Jestem gotowy na wyjazd. Proszę pozytywnie rozpatrzeć moją ofertę.

  11. Witam mam na imię Karol mam 20 lat jestem ambitnym i pracowitym młodym pracownikiem jestem zainteresowany pańską praca prosze o najszybszy kontakt 🙂 nr kontaktowy 48697502482