€ 8,90 euro brutto/h + zamieszkanie

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach dyni bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bochum
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2016 05:34

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy zbiorach-ścinaniu dyni na polu. Oferta pochodzi z Bochum i jest dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejscowość: Bochum, Niemcy
Stawka godzinowa: 8,90 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik ścina dynie nożykiem i będzie układać je w skrzynkach
  • jest to praca fizyczna na polu

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów
  • samodzielność
  • zdrowy kręgosłup
  • zdolność do pracy zespołowej
  • odpowiedzialność, zdyscyplinowanie i zdolność do wypracowywania narzuconych limitów

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione w gospodarstwie
  • możliwość dorobienia
  • pracę sezonową od zaraz
  • zatrudnienie dla 8 osób – możliwość podjęcia pracy w parach lub grupach

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca sezonowa przy zbiorach dyni, Bochum” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 61857d7619a98426