€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorze warzyw Senftenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Senftenberg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 12, 2016 05:50

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorze pomidorów i ogórków. Zatrudnienie w szklarni ze Senftenberg od II połowy maja 2016 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik do zbioru warzyw

Miejsce zatrudnienia: Senftenberg, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Rozpoczęcie: od drugiej połowy maja 2016

Opis stanowiska pracy:

  • praca wykonywana będzie w szklarni z ogórkami i pomidorami
  • osoba zatrudniona dba o warzywa, pielęgnuje je, zbiera i układa w skrzynkach

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej, wykonywanej w szklarni
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wytrzymałość
  • rozsądek
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia – umowa o pracę na czas określony
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie sezonowe od drugiej połowy maja 2016

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres: Red-Dot@worker.com z dopiskiem zo/de/005/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-kwietnia-2016-przy-zbiorze-warzyw/

ID ogłoszenia: 1805733f7f3066f6

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorze warzyw Senftenberg”

  1. baaartek89 na maj 12, 2016 @ 09:27

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy, jestem wraz z kolegami może być nas do 5 osób proszę o kontakt w celu informacji
    781017123 pozdrawiam

  2. Witam, jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt ricwiek@wp.pl

  3. Witam ja z moim chłopakiem zainteresowani Pana ofertą prosimy o kontakt lum email ;
    anna.korejwo@onet.pl lub 570 754 533.Pozdrawiamy serdecznie