€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory szparagów Neustadt 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neustadt
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 29, 2018 01:45

Aktualna od zaraz propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Neustadt od kwietnia 2018 bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów

Lokalizacja: Neustadt, Niemcy

Umowa: na 3 miesiące do podjęcia od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu przy zbiorach warzyw – szparagów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaangażowanie, sumienność
  • dobra kondycja fizyczna
  • doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem a także odprowadzaniem składek
  • wysokie zarobki
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zamieszkanie
  • opiekę koordynatora w języku polskim
  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec

Aplikacja:

Prosimy zainteresowanych o kontakt mailowy z aktualnym CV na adres:

info@abcwork.eu

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-szparagow-bez-jezyka-neustadt/

ID ogłoszenia: 2385ab95c3a07949