€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka 2015 zbiory w szklarni Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 24, 2014 16:14

Zatrudnimy pracowników przy zbiorach papryki i pomidorów w szklarni z Cottbus od kwietnia 2015. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw w szklarni

Lokalizacja: Cottbus

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownicy będą zatrudnieni do wykonywania prac fizycznych przy zbiorach i uprawie warzyw takich jak pomidory i papryka.
  • Do zadań należeć będzie sortowanie i pakowanie warzyw.

Oczekiwania:

  • dobra sprawność i siła fizyczna
  • dyspozycyjność od kwietnia 2015
  • atutem będzie doświadczenie przy zbiorach warzyw szklarniowych
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność wyrabiania norm dziennych
  • dynamizm, pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne pomiędzy 150-200 euro miesięcznie
  • uczciwe stawki godzinowe
  • możliwość pracy w godzinach nadwyżkowych
  • praca odbywa się przez 5 dni w tygodniu (również z sobotami i niedzielami)

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: zb/06/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 498547349b73b1a1

Linki sponsorowane

8 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka 2015 zbiory w szklarni Cottbus”

  1. wiyam jestem zainteresowana praca mam doswiadczenie ,jestem pracowitya i sumienna ,gotowa do pracy bardzo prosze o powazne rozpatrzenie mojego zatrudnienia tel.kon.695485274

  2. Mieszkamy blisko Cottbus.Pilnie poszukujemy pracy w tych okolicach .Słaba znajomośc języka niemieckiego.Dyspozycyjni od zaraz ,mozemy wykonywać wszystkie prace i mozemy codziennie dojeżdzac.Pan 24l,pani 54l tel 605426828.Pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowana tym ogłoszeniem . Jestem pracowita i sumienna .Jeżeli były by jakieś jeszcze ogłoszenia podobnej treści to proszę o kontakt .tel.531298129

  4. Grażyna na luty 23, 2015 @ 13:44

    Witam, jesteśmy zainteresowani (małżeństwo), pracą. Proszą o kontakt +48 692016486

  5. Kwiatkowska na luty 24, 2015 @ 15:43

    witam jestem zainteresowana tom pracom jestem osobom pracowitom sumienom lubie tesz pracowac w grupie pod num tel 669702838 lub 721470761pozdrawiam i czekam na telefon brdzo i pozdrawiam

  6. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  7. Witam jestem zaiteresowany praca jak i kolega wychowani na wsi ja lat 23 kolega 24 mozemy podjac prace na dlugi okres czasu kolega doswiadczony w pracy za granica sumienni pracowici bez nałogow prosimy o kontakt na maila lub pod nr tel 781890319