€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech 2017 przy zbiorach truskawek Molbergen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Molbergen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 21, 2016 07:32

Poszukujemy chętnych bez znajomości języka do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech na sezon 2017. Zatrudnienie w Molbergen dla Polaków przy zbiorze truskawek polowych.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejscowość: Molbergen, Niemcy
Zarobki: obowiązują stawki akordowe w wysokości ok. 2,15 za 5 kg, średnie wynagrodzenie to ok. 1500 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • dzień pracy rozpoczyna się od 5:30 i kończy o 20
  • w trakcie są zapewnione 2 przerwy po 45 minut i jedna obiadowa, trwająca godzinę
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za ręczny zbiór truskawek na polu

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna i brak problemów z kręgosłupem
  • przykładanie się do zadań, odpowiedzialność, pracowitość
  • pracowitość
  • gotowość do podjęcia ciężkiej pracy fizycznej
  • możliwość zabrania ze sobą pościeli, dobrej i nieprzemakalnej odzieży i obuwia, nakolanników

Zapewniamy:

  • po opłaceniu zamieszkania i wyżywienia ok. 1500 euro netto za miesiąc pracy
  • zatrudnienie sezonowe na rok 2017
  • zaliczkę do pobrania po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • zamieszkanie w cenie 3,50 euro za dobę oraz ciepły obiad za 4,50
  • dziennie można zarobić ok. 50-140 euro

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy dzwonić pod numer: +49151 11456437
Zgłoszenia można przesyłać poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2017-przy-zbiorach-truskawek-molbergen/

ID ogłoszenia: 91858576a715ef8b

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Niemczech 2017 przy zbiorach truskawek Molbergen”

  1. Pracowitapara na marzec 7, 2017 @ 18:27

    Witam!!! Jestesmy z żona zainteresowani :
    smiglo1989@wp.pl