€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech 2016 przy zbiorze truskawek Krefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Krefeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 25, 2016 03:31

Gospodarstwo rolne z okolic Krefeld zatrudni pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Oferta na sezon wakacyjny 2016 dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: okolice Krefeld

Zarobki: podajemy w kontakcie bezpośrednim

Zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona zajmować się będzie zbiorem owoców z upraw otwartych i tunelowych.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na okres wakacyjny 2016
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest wyłącznie na własne potrzeby
  • preferujemy zgłoszenia od osób mobilnych
  • obowiązkowe jest posiadanie odpowiedniej odzieży oraz akcesoriów na różne możliwości pogodowe

Zapewniamy:

  • pracę w wymiarze po 6 do 8 godzin dziennie
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę sezonową
  • umowę niemiecką na czas określony
  • miejsce zamieszkania zorganizowane na miejscu w cenie 3,50 euro dziennie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • info@benrader-obsthof.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/2016-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-krefeld/

ID ogłoszenia: 54756a3814b993d3