€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech w budownictwie od zaraz dla malarza-tapeciarza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 10, 2014 00:01

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech w budownictwie przy malowaniu i tapetowaniu. Zatrudnienie dla budowlańców na stanowisko malarz-tapeciarz.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • przygotowanie podłoża, sprawne ocenienie ile i jakie materiały będą potrzebne do wykonania pracy
  • tapetowanie i malowanie ścian
  • szpachlowanie i wygładzanie ścian
  • wykuwanie, tynkowanie i gruntowanie
  • wykonywanie izolacji termicznych

Oczekiwania:

  • pracodawca wymaga doświadczenia w podobnej pracy
  • wykształcenie kierunkowe
  • atutem będą osoby mogące przyjechać swoim samochodem do Niemiec
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferta:

  • niemieckie warunki pracy
  • zapewnione ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • umowa o pracę
  • dobre zarobki, możliwość otrzymania premii
  • zapewnione zamieszkanie lub wsparcie przy poszukiwaniach

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV prosimy przesłać na poniżej podany adres:
rekrutacja@personalauspolen.eu

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-niemcy-id251778.html

ID ogłoszenia: 62545cf2567ed45