€ 10 euro/h

Dam pracę w Niemczech Stuttgart od zaraz opieka nad osobą starszą 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: grudzień 31, 2014 11:52

Pilnie zatrudnimy opiekunkę do pracy w Niemczech przy opiece nad osobą starszą (mężczyzna). Oferta ze Stuttgartu kierowana jest do osób ze podstawową znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem. Zatrudnienie na 2 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Opiekun/ka
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 10 euro/h

Zadania:
Praca polegać będzie na opiece nad osobą starszą- mężczyzną w wieku 85 lat, wzrost 175, waga 60 kg. Od zatrudnionego oczekujemy dbania o starszą osobę, rozmów, robienia zakupów, zmieniania ubrań, mycia, pomagania w dojściu do toalety, wstawaniu i kładzeniu się do łóżka. Mężczyzna ma sztywność biodra oraz konieczność ciągłej pomocy w ciągu dnia.

Wymagania:
– duża odpowiedzialność
– doświadczenie przy opiece nad starszymi osobami
– przestrzeganie zasad higieny
– miłe usposobienie
– posiadanie empatii
– umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
– podstawy języka niemieckiego
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– pozostanie w Niemczech na min. 2 miesiące
– opiekowanie się osobami starszymi podlegającymi pod pflegestufe 2 (pomoc okazywana min. 3 razy dziennie)

Oferujemy:
– zatrudnienie na 2 miesiące
– legalną pracę na niemieckich zasadach
– dobre wynagrodzenie
– darmowe zakwaterowanie w mieszkaniu klienta (osobny pokój)
– bezpłatne rozmowy do Polski na numery stacjonarne
– możliwość założenia Internetu

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 32 718 67 25

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-opiekunki-osoby-starszej-stuttgart-od-stycznia-2015/

ID ogłoszenia: 99654a3d218b0d7c

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech Stuttgart od zaraz opieka nad osobą starszą 2015”

  1. Witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy , jednak nie mam doświadczenia w tej pracy.

  2. interesuje mnie ta praca ni e znam języka, ale umiem sobie poradzić.