€ ok. 1984 brutto/mc

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu kina od zaraz z podstawowym językiem Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 3, 2017 04:18

Od zaraz poszukujemy osób na stanowisku sprzątaczka – sprzątacz w multipleksie z Hamburga. Niemcy praca z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu kina po zakończonych seansach.

Stanowisko: Sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: około 1984 euro brutto miesięcznie – stawka godzinowa wynosi 12,40 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki w multipleksie
  • obowiązkiem będzie dbanie o czystość w salach projekcyjnych, toaletach, częściach ogólnodostępnych i biurowych, kas i poczekalni

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy zmianowej – często na zmianie nocnej
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu podstawowym
  • solidność, profesjonalizm
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • system zmianowy
  • pełny etat
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie płatne 150 euro miesięcznie w 2 osobowych pokojach, lub za 250 euro możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie kina, Hamburg″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-kina-hamburg-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 96559fb98fc57744