€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech sprzątanie biur podstawowa znajomość języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 14, 2015 22:13

Oferujemy zatrudnienie dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu biurowców w Monachium. Praca w Niemczech dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Opis zadań:

  • Poszukiwana osoba będzie sprzątała biura od godziny 12 do 20 przez 5 dni w tygodniu.
  • Praca polega na utrzymywaniu ładu w dwóch biurowcach wynajmowanych przez jedną firmę. Osoba zatrudniona będzie wykonywała codzienne prace polegające na sprzątaniu pięter, wynoszeniu odpadów, wycieraniu kurzy, sprzątaniu łazienek, kuchni i pokoi socjalnych. Konieczne będzie przygotowywanie sal konferencyjnych – odkurzanie, ustawianie szklanek, napojów, wycieranie stołu, obsługa klimatyzacji, itp.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • duża motywacja
  • pracowitość
  • systematyczność
  • niezbędnym warunkiem do podjęcia tej pracy jest okazanie pracodawcy po przyjeździe zaświadczenia o niekaralności wydanego najpóźniej 30 dni przed wyjazdem
  • miła aparycja
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego jest wymagana

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz na jeden miesiąc, po tym czasie pracodawca decyduje czy możliwe jest przedłużenie umowy czy nie
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych, jeżeli kandydat się zdecyduje mamy do zaoferowanie zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach
  • atrakcyjne zarobki
  • przejrzysty system zatrudnienia
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • pomoc Polaka koordynatora – który sprawuje stanowisko administracyjne

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie biurowców w Monachium. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 904552c52f7c8d66

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech sprzątanie biur podstawowa znajomość języka od zaraz”

  1. Szanowni Panstwo
    W odpowiedzi na Panstwa oferte pracy przesylam swoja aplikację na stanowisko sprzatajacej. Ostatnie 10 lat pracowałam we Wloszech jako sprzatajaca mieszkania prywatne dla VIP-ow.
    Obecnie przebywam w Polsce i moge podjac prace natychmiastowo. Mam paszport wazny do 2024 roku oraz konto walutowe w polskim banku.
    Nie mam problemow ze zdrowiem. Jestem zdyscyplinowana, obowiazkowa i punktualna.

    Prosze o rozważenie mojej kandydatury

    Z poważaniem
    Beata Kuśmierz

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883)