€ 6,40 euro za godz. brutto

Dam pracę w Niemczech przy zbiorach owoców z sadu bez języka Pasewalk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Pasewalk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do połowy listopada
  • Opublikowany: październik 2, 2014 23:08

Od zaraz poszukujemy 7 osób bez znajomości języka niemieckiego do fizycznej pracy w Niemczech. Oferta z Pasewalk dla par i grup przy zbiorach jabłek i gruszek. Zatrudnienie do połowy listopada z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Pasewalk
Wynagrodzenie: 6,40 euro za godz. brutto

Zadania:
Jest to praca polowa polegająca na zbiorach owoców twardych takich jak: jabłka czy gruszki. Zebrane owoce należy włożyć do skrzynek i przetransportować do magazynu.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu za granice od zaraz do połowy listopada
– dobra kondycja, bez przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej
– posiadanie doświadczenia przy zbiorach mile widziane
– osoba energiczna, pełna życia
– dodatkowym atutem będzie przyjazd samochodem

Oferujemy:
– umowę sezonową do połowy listopada
– darmowe zakwaterowanie
– na miejscu obecność polskiego opiekuna
– dobre wynagrodzenie wypłacane co tydzień
– dobre warunki pracownicze
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– oferujemy pracę w międzynarodowym zespole

Aplikacja:
Zgłoszenia w prosimy przesyca na maila: polnische-arbeiter@clerk.com w tytule proszę wpisać: zbiory Pasewalk – rekrutacja.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-jablek-gruszek-sezonowa-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-grup-pasewalk/

ID ogłoszenia: 345542dbca3d7e05

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech przy zbiorach owoców z sadu bez języka Pasewalk”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam