€ 1200-1400 euro/mc netto

Dam pracę w Niemczech kafelkarz-płytkarz na budowie od zaraz Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 22, 2015 20:18

Firma budowlana z Bawarii szuka pracownika do układania płytek. Zatrudnienie w budownictwie dla płytkarza-glazurnika z zapewnionym zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: Pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria
Wynagrodzenie: 1200-1400 euro/mc netto

Zadania:
Glazurnik realizuje zadania zawodowe związane z wykonywaniem okładzin na ścianach, podłogach, schodach i pochylniach. Pracownik ustala zakres robót, dobiera materiały, narzędzia, sprzęt i maszyny.

Wymagania:
– posiadanie poczucia estetyki
– rzetelność, systematyczność
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– koordynacja wzrokowo-ruchowa
– sprawność manualna
– cierpliwość, umiejętność skupienia uwagi
– język niemiecki na dobrym poziomie plus słownictwo budowlane
– doświadczenie jest wymagane
– przyjazd autem będzie ogromnym atutem
– dla kandydatów z wykształceniem kierunkowym

Oferujemy:
– zatrudnienie zgodne z niemieckimi zasadami
– podpisanie umowy z niemieckim pracodawcą
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– darmowe zakwaterowanie
– możliwość odprowadzania składek
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– rozliczenie z podatku
– umożliwiamy pobranie cotygodniowej zaliczki
– dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku niemieckim na maila: silverhand.931711@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-dla-glazurnika-przy-ukladaniu-plytek-bawaria/

ID ogłoszenia: 67754ea1e3cdde21

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech kafelkarz-płytkarz na budowie od zaraz Bawaria”

  1. Slawomir Bzdregowski na listopad 6, 2015 @ 16:54

    Witam. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracach budowlanych.oraz wieloletni staz w holandii jako glazurnik .nr kontaktowy+48 535220456