€ 10 euro brutto/h + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu w hotelu dla pokojówki Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 5, 2016 17:01

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pokojówki przy sprzątaniu w hotelu 4* z Düsseldorfu. Ogłoszenie dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego dla 2 kobiet.

Rozpoczęcie: od zaraz
Stanowisko: Pokojówka
Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy
Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę
Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • praca polega na sprzątaniu pokoi gościnnych
  • start od godziny 6
  • pracodawca ustala limity godzinowe realne do wypracowania
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie pokoi gościnnych w trakcie pobytu gości oraz po ich wyjeździe, zadania polegają na wietrzeniu pokoju, wycieraniu kurzy, zmianie pościeli lub zaścieleniu łóżka, uzupełnieniu minibarku, wysprzątania łazienki, umyciu podłóg oraz opróżnieniu koszy na śmieci

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od pań z doświadczeniem
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielność, dyskrecja
  • zaświadczenie o niekaralności i uczciwość
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • duża dokładność i przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • na miejscu zapewnione jest darmowe zakwaterowanie oraz podstawowe wyżywienie w hotelowej restauracji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • w przypadku braku pokoi do sprzątnięcia – sprzątanie części ogólnodostępnych jak recepcji, holi, restauracji
  • gruntowne przeszkolenie i kilka pierwszych dni to praca z koordynatorem

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca dla pokojówki, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 91157cd66513396f