€ 12 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Wrzesień 6, 2015 10:59 pm

Aktualnie poszukujemy pracowników sprzątających bez doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Berlina od zaraz przy sprzątaniu mieszkań i domów. Pracownikowi nie zapewniamy zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 12 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na porządkowaniu domów i mieszkań w grupach 2-3 osobowych. Należy wykonywać zadania zgodnie ze zleceniem.

Wymagania:
- szybkość, zwinność, elastyczność, uczciwość
- punktualne stawianie się w pracy
- umiejętność współpracowania w grupie
- podstawy języka niemieckiego są wymagane
- zmotywowanie do pracy fizycznej
- stanowisko jedynie dla osób posiadających zaświadczenie o niekaralności
- przyjazd autem będzie ogromnym atutem
- wywiązywanie się ze zleceń

Oferujemy:
- pomoc polskiego koordynatora
- wyjazd za pracę od zaraz
- pracę na niemieckich zasadach
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- wprowadzenie w system działania firmy
- ciągłość zleceń

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (po niemiecku) wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z tematem: Sprzątanie domów i mieszkań, Berlin.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-w-berlinie-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-prywatnych/

ID ogłoszenia: 98055ecc042ec9bf

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów od zaraz w Berlinie”

  1. Witam byłabym zainteresowana praca jednak chciałabym wiedzieć jakie są godziny pracy i czy jest to praca na cały etat?