€ 8,50 brutto /h

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów od zaraz bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: czerwiec 18, 2014 01:42

Firma sprzątająca z Berlina poszukuje sprzątaczek od zaraz do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów bez języka. Oferta adresowana tylko dla kobiet, doświadczenie nie jest konieczne.

Stanowisko: sprzątaczka
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:
Sprzątanie prywatnych domów i posiadłości w Niemczech na terenie Berlina. Kompleksowa usługa sprzątająca z dojazdem do klienta.

Wymagania:
– prawo jazdy kat. B
– mile widziane własne auto
– język i doświadczenie nie wymagane
– gotowość do pilnego wyjazdu

Oferujemy:
– pomoc przy znalezieniu mieszkania w Berlinie
– atrakcyjne stawki za pracę, gwarantowane minimum 150 godzin miesięcznie
– wsparcie przy wszelkich formalnościach związanych z legalną pracą

Zgłoszenia proszę wysyłać drogą poczty elektronicznej na podany adres:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 35253a0ed0e9b927

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów od zaraz bez języka Berlin”

  1. Monika Forysiuk na lipiec 13, 2015 @ 17:47

    Dzień dobry .Chciałam zapytać czy jest szansa na dostanie u Państwa pracy,jestem bardzo pracowitą osoba,dwa lata pracowałam w Edynburgu i dostałam wzorową opinie z tamtego zakładu pracy. Proszę o kontakt