€ 1,250.00

Dam pracę w Niemczech przy opiece nad starszym panem w Kassel od 5.01.2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Volkmarsen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: grudzień 11, 2016 16:54

Od początku stycznia 2017 poszukiwana opiekunka osoby starszej. Propozycja pracy w Niemczech niedaleko Kassel przy opiece nad Panem w wieku 87 lat z niedowładem prawej ręki.

Opis stanowiska
Opieki potrzebuje 87 letni pan, który mieszka z żoną w Volkmarsen obok Kassel. Podopieczny ma niedowład prawej ręki, chodzi o lasce, potrzebuje pomocy przy higienie osobistej, toalecie, zmianie pieluch. Podopieczny z pochodzenia jest Czechem.
Starsza Pani ma demencję, ale nie potrzebuje pomocy pielęgniarskiej, czasami gotuje obiad i chodzi na spacery.
Starszym panem opiekuje się p. Halina. Starsi Państwo, podobnie jak ich rodzina, traktują panią Halinę z szacunkiem. Pani Halina ma min 2 godziny przerwy w ciągu dnia zazwyczaj w godzinach 13-15.
Zlecenie na okres min 2 miesięcy.
Wymagania:
– Język niemiecki w stopniu podstawowym – komunikatywnym
– doświadczenie przy opiece osób starszych
Zapewniamy:
– Legalne zatrudnienie na umowę, zgodnie z polskim prawem opłacamy składki od wysokości przeciętnego wynagrodzenia w Polsce 4055zł brutto – wysokość składek ma duże znaczenie przy wyliczeniu przyszłej emerytury;
– wnioskowanie o kartę A1 – dokument będący potwierdzeniem legalności pobytu pracowników na terytorium Unii Europejskiej, dokument istotny przy kontroli niemieckiego urzędu celnego – Zollamt;
– wnioskowanie o kartę EKUZ – gwarantującą bezpłatne leczenie oraz refundację recept podczas pobytu na terenie Unii Europejskiej;
– atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane pod koniec bieżącego miesiąca;
– wsparcie koordynatora podczas pobytu za granicą – w przypadku alarmowych sytuacji jest do dyspozycji telefon 24h.

ID ogłoszenia: 247584abe0960435