€ ok 8 euro/h

Dam pracę w Niemczech przy kontroli jakości produkcji bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 12, 2014 00:23

Fabryka zabawek plastikowych poszukuje Polaków bez znajomości języka niemieckiego na stanowisko kontroler jakości. Oferta z Monachium na produkcji od zaraz.

Stanowisko: Kontroler jakości

Miejsce pracy: Monachium

Zarobki: ok 8 euro/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zatrudniony w fabryce na produkcji zabawek plastikowych.
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości oraz poprawianie stanu tak, aby spełniały obowiązujące normy.

Oczekiwania:

  • dokładność, spostrzegawczość
  • obowiązkowość
  • pracownicy muszą się charakteryzować zręcznością i zdolnościami manualnymi
  • poprzednie doświadczenie w podobnej pracy będzie mile widziane
  • możliwość do wzięcia udziały w bezpłatnym 4 dniowych szkoleniu – z obsługi maszyn, BHP oraz praktycznego wykonywania obowiązków
  • pracownicy samodzielnie muszą sobie zorganizować zamieszkanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie od października w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • dobre warunki pracownicze
  • zatrudnienie w systemie 3 zmianowym
  • zapewniona odzież robocza, rękawiczki i okulary ochronne
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego
  • pracodawca oferuje możliwość udziału w bezpłatnym kursie języka niemieckiego
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: kj/03/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3565411d1651cbbc

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech przy kontroli jakości produkcji bez znajomości języka Monachium”

  1. Praca produkcja zabawek na wrzesień 12, 2014 @ 14:54

    Witam,
    w odpowiedzi na ogłoszenie pragnę zgłosić chęć udziału w procesie rekrutacji. Aktualnie przebywam już w okolicach Monachium. W każdej chwili mogę przesłać CV i podjąć pracę.

    Tomasz Kowalski

  2. Witam jestem zainteresowana praca bardzo proszę o kontakt 733878415

  3. Witam,
    Jestem osobą poszukującą pracy za granicą była by to moja pierwsza
    praca poza granicami,
    Chciał bym dodać że jestem rzetelny suniemy oraz zdyscyplinowany a
    także odpowiedzialny,
    Żadna praca nie sprawia Problemów łatwo nawiązuje dobre relacje z
    klientami jak także współpracownikami,
    Potrafię na bieżąco rozwiązywać problemy jak owszem współpracować z
    innymi w rozwiązywaniu,
    Z góry dziękuje za rozpaczanie mojej sprawy,
    Pozdrawiam,
    Wojciech Głowala