€ 12 euro/h brutto + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech pomocnik budowlany bez języka Kolonia dla grup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 8-10 tygodni
  • Opublikowany: styczeń 25, 2016 03:23

Niemcy praca na budowie przy rozbiórkach dla grup. Zatrudnienie w Kolonii jako pomocnik budowlany bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: ok. 8 do 10 tygodni

Wynagrodzenie: 12 euro na godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się pracą przy rozbiórkach budynków, do zadań należeć będzie skuwanie kafelków oraz demontaż stolarki okiennej i armatury. Pracownik odpowiedzialny będzie również za wynoszenie gruzu i budzenie ścianek działowych.

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od grup
  • osoby z własnym dojazdem (wystarczy 1 auto na 4 osoby) mają pierwszeństwo w procesie rekrutacji
  • samodzielność
  • praktyczna znajomość zawodu
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole

Zapewniamy:

  • bezpłatne miejsce zakwaterowania na czas trwania umowy
  • uczciwe zatrudnienie na niemieckiej umowie
  • pracę dla grup

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pomocnik budowlany, Kolonia
Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 5456a35095d08a6

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech pomocnik budowlany bez języka Kolonia dla grup”

  1. daniel jawor na styczeń 26, 2016 @ 06:19

    Jestem zainteresowany propozycją pracy.Mam kilkuletnie doświadczenie .prowadziłem własną odpowiedzialność.Posiadam auto.Mam także możliwość przyjazdu z trzema kolegami.

  2. Jaroslaw Zakrzewski na styczeń 28, 2016 @ 14:11

    Jestem zainteresowany tą ofertą. Mam wieloletnie doświadczenie oraz znam język Niemiecki komunikatywnie, pracowałem w Niemczech tj. :
    -budowa – Dusseldorf, Borussia Mönchengladbach
    -regipsy, stelaże, ocieplenia – Bremen
    -budowa dekarstwo (dachy) – Oldenburg, Augustdorf
    -montaż liczników na kaloryferach – Berlin (GMBH Dortmunt fila Waren)
    Moge przyjechać z trzema sprawdzonymi kolegami samochodem.

  3. Jaroslaw Zakrzewski na styczeń 28, 2016 @ 14:11

    Jestem zainteresowany tą ofertą. Mam wieloletnie doświadczenie oraz znam język Niemiecki komunikatywnieMoge przyjechać z trzema sprawdzonymi kolegami samochodem., pracowałem w Niemczech tj. :