€ 9,20 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech pakowanie wędliny od zaraz bez języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 25, 2016 05:22

Przetwórnia mięsna z siedzibą w Cottbus oferuje zatrudnienie przy pakowaniu wędlin krojonych bez znajomości języka. Niemcy praca od zaraz przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miasto: Cottbus, Niemcy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca w przetwórni mięsnej przy taśmie produkcyjnej. Głównym obowiązkiem będzie pakowanie wędlin krojonych zgodnie z wagą. Pracownik zajmuje się przy okazji ważeniem wędlin, kontrolą jakości oraz dbaniem o ciągłość produkcji.

Wymagamy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy taśmie produkcyjnej
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • możliwość pracy zmianowej
  • elastyczność godzinowa
  • umiejętność efektywnego zorganizowania czasu pracy
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • odpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • wsparcie pracownika polskiego pochodzenia
  • zapewnione szkolenie z BHP oraz jednorazowe rękawiczki, fartuchy i czepki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy pakowaniu wędlin, Cottbus 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-wedliny-bez-znajomosci-jezyka-cottbus/

ID ogłoszenia: 27756cde4c6b5933