€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech pakowanie na magazynie dla par bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 31, 2015 01:22

Hurtownia zabawek z Kolonii zatrudni pracowników fizycznych do pakowania zamówień na magazynie. Niemcy praca bez znajomości języka i doświadczenia dla par.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę plus możliwość otrzymywania premii wydajnościowych

Liczba wakatów: 6 – poszukiwane są 3 pary

Obowiązki:

  • Praca odbywa się w hurtowni zabawek przy pakowaniu zamówień składanych przez klientów drogą elektroniczną.
  • Osoby zatrudnione drukują listy zamówień, zbierają towar, zabezpieczają i pakują zabawki.
  • Obowiązkiem koniecznym jest kontrolowanie jakości zabawek i aktualizowanie na bieżąco bazy danych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie lub gotowość podjęcia 3 dniowego bezpłatnego szkolenia stanowiskowego
  • pracowitość
  • szybkość przyswajania nowej wiedzy
  • niezawodność
  • szybkość, sprawność
  • dobra kondycja fizyczna
  • zręczność

Oferta:

  • umowa o pracę na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem
  • pomoc w kwestiach organizacyjnych z dojazdem
  • zorganizowanie płatne kwatery
  • uczciwe zarobki
  • wsparcie na miejscu polskojęzycznego pracownika
  • prawo do urlopów
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie zabawek, Kolonia” należy przesłać na podany poniżej adres

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6155519d871a2fdd

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech pakowanie na magazynie dla par bez języka Kolonia”

  1. Witam. Jestem zainteresowany wasza oferta pracy na magazynie , poniewaz mam trzy letnie doswiadczenie jako magazynier. Pracowalem w firmie ID Logistic Polska . Posiadam uprawnienia na wozki widlowe. Moj numer kontaktowy : 513 581 625 Prosze o kontakt. Pozdrawiam.

  2. Tomek i Ania na kwiecień 2, 2015 @ 15:11

    Dzień dobry .
    Poszukujemy pracy na produkcji , pakowaniu itp. posiadamy doświadczenie .
    kontakt 790888493

  3. Witam szukam pracy na magazynie chetnie w okolicach Duisburg,Köln,Düsseldorf.Mam doswiadczenie w tego typu pracach,posiadam uprawnienia na wozki widlowe,jezyk angielski dobry.Gotowosc do pracy od zaraz.Prosze o kontakt 015171033267

  4. witam jestesmy z mezem zainteresowani praca na magazynie mamy doswiadczenie mozemy podjac prace od zaraz prosimy o kontakt +48881227651