€ 1100-1500 euro netto

Dam pracę w Niemczech opiekunki osób starszych do Pani 83 lat Monachium od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: Maj 22, 2016 5:49 am

Od zaraz potrzebny opiekun lub opiekunka osób starszych do legalnej pracy w Niemczech na terenie Monachium przy opiece nad Panią w wieku 83 lat. Podopieczna jest po udarze, ma częściowo sparaliżowaną prawą stronę, samodzielnie poruszająca się na wózku, z pomocą asysty może pokonywać małe odległości

podopieczna (83lata) 158cm, 60 kg.

Pani 8 lat temu przeszła udar, ma częściowo sparaliżowaną prawą stronę, samodzielnie poruszająca się na wózku, z pomocą asysty może pokonywać małe odległości. Stara się być samodzielna. Na noc jest zabezpieczona wkładkami. Stan psychiczny dobry, Jednakże pani cierpi na afazję w związku z tym porozumiewanie się z nią jest trudne.Do pani przychodzi codziennie rano pielęgniarka i wykonuje higienę ciała Babcia miewa humory.

Do dyspozycji : wózek inwalidzki, laska do pokonywania małych odległości

Oczekiwania: Pani od 40 r.ż. z doświadczeniem i dobrą znajomością języka niemieckiego.

Zakres obowiązków: Prowadzenie gospodarstwa, (przygotowywanie
posiłków, zakupy, pranie, prasowanie). Pomoc w organizowaniu dnia podopiecznej,
prowadzanie do lekarza, na cmentarz, pomoc przy poruszaniu się po mieszkaniu i ogrodzie.

Zakwaterowanie: w ładnym jasnym pokoju z tarasem (14 m²)z sofą która na życzenie może być
wymieniona na łóżko, mała szafa, stoliczek, dodatkowo do dyspozycji nowo wyremontowana łazienka
przystosowana dla niepełnosprawnych.

Warunki zatrudniania:
wynagrodzenie 1100-1500 euro netto  miesięcznie – 5000-8000 zł
wypłata przelewem na koto w walucie lub złotówkach
podstawa do ZUS  - 4055 zł
zwrot kosztów podróży
pełne koszty utrzymania na miejscu pracy
własny pokój z dostępem do internetu.
Prosimy o kontakt :
biuro@futureoptions.pl
tel. 327823057   GSM 664054537  728454627

ID ogłoszenia: 683573ef4b267ee9