€ 950 1350

Dam pracę w Niemczech opiekunka osób starszych w Osterode od 18.10. za panią Barbarę!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Osterode
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: październik 4, 2015 00:32

Aktualna oferta do pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych w Osterode. Zatrudnienie w opiece nad Panem w wieku 84 lat, cierpiącym na zniedołężnienie starcze oraz demencję.

O naszej firmie
MEDIPE jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Opis stanowiska
Stanowisko: Opiekunka osoby starszej,
Podopieczny: ma 84 lata. Cierpi na zniedołężnienie starcze oraz ma demencję. Choruje również na cukrzycę.3 lata temu miał raka jelita grubego. Pacjent jest częściowo inkontynentny. Nie ma orzeczonego żadnego stopnia niepełnosprawności. Pacjent nie ma problemu z komunikacją a orientacja czasowo-przestrzenna jest zachowana. Porusza się samodzielnie.
Miejsce pracy: Osterode – leży w centralnej części Niemiec, około 100 km od miasta Hanower.
Warunki mieszkaniowe: Dom jednorodzinny na wsi. Do najbliższego sklepu jest około 20 minut pieszo. Do dyspozycji przewidziany jest własny pokój z dostępem do Internetu.
Informacje dodatkowe: Możliwość palenia poza domem.
Nr ref. BS1810– proszę podać podczas kontaktu z Medipe

Wymagania
 Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
 Czynne prawo jazdy kat. B
 Dobra znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy 18.10. na 2 miesiące
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: kontakt@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się z Panią/Panem najszybciej jak to możliwe

ID ogłoszenia: 488560e506f4fd99