€ 1,200.00

Dam pracę w Niemczech opieka do starszego, emerytowanego księdza Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: Listopad 27, 2016 7:26 am

Ogłoszenie do pracy w Niemczech jak opiekunka osób starszych na terenie Frankfurtu nad Menem. Zatrudnienie przy opiece nad emerytowanym księdzem w wieku 81 lat.

Centrum Językowe Konik24
www.pracadlaopiekunek24.pl to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych na terenie Niemiec, Szwajcarii, Luksemburga

W OBECNEJ CHWILI POSZUKUJEMY:
Opiekunki do księdza

Miejsce pracy: Niemcy , Frankfurt nad Menem

Termin wyjazdu: od 28.12.2016 na 2 miesiące

Wynagrodzenie: 1200€

Ogólny opis:
Opieki wymaga mężczyzna (ksiądz wyznania rzymskokatolickiego), w wieku 81 lat, 72 kg, 180 cm wzrostu.
Podopieczny jest osobą leżącą (kilka lat temu ucierpiał w wypadku samochodowym) porusza się za pomocą wózka inwalidziego.
Jest sprwany psychicznie. Bardzo lubi oglądać stare zdjęcia, grać w gry, przepada za polską kuchnią.
Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z łazienką, internet, polska telewizja, samochód

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, zakupy, pomoc w codziennych czynnościach, wspólne aktywne scedzanie czasu
SPRAWDZONA OFERTA ! ! ! więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
- Kobieta (40 – 60lat)
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
- doświadczenie w opiece
- brak nałogu papierosowego
- mile widziane prawo jazdy kat B

ZAPEWNIAMY:
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
PODSTAWOWYM,
KOMUNIKATYWNYM,
DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

filipczukrekrutacja@gmail.com

tel: 570 718 736

www.pracadlapiekunek24.pl

ID ogłoszenia: 60658383f6f1879b

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: konik
  • Zarejestrowany od: Listopad 25, 2016

Inne przedmioty dodane przez konik

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez konik »