€ 9,50 euro brutto/h + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz sortowanie owoców bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 18, 2016 03:52

Producent jedzenia dla niemowląt z Bremen oferuje zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka przy sortowaniu owoców i warzyw. Praca w Niemczech przy linii produkcyjnej dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Sortowacz owoców i warzyw
Termin: od zaraz
Miejscowość: Bremen, Niemcy
Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sortowanie owoców oraz warzyw
  • zatrudnienie odbywać się będzie w fabryce jedzenia dla dzieci i niemowląt
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie owoców i warzyw na taśmie produkcyjnych i odrzucanie tych, które są spleśniałe/zgniłe lub niedojrzałe – konieczne jest pozostawienie sztuk najwyższej jakości

Oczekiwania:

  • duża odpowiedzialność
  • spostrzegawczość
  • zwinność i wytrzymałość
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • szybkość, punktualność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • początkowo zatrudnienie poprzez agencję pracy a dla pracowników najlepszych możliwość zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • zatrudnienie dla 3 osób na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sortowanie-owocow/11/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 225582e548908f57