€ 14,80/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu aquaparku 2018 Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2018 03:40

Poszukujemy sprzątaczek do pracy w Niemczech 2018 przy sprzątaniu aquaparku. Zatrudnienie w Duisburgu od zaraz dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Duisburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 14,80 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 2

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy sprzątaniu aquaparku – części restauracyjnej, toalet, przebieralni, recepcji, części z basenami, saunami, itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zmotywowanie
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność, staranność, pracowitość
  • dobra kondycja
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie zagranicznej
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu odpłatnie w dobrych warunkach w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracę na pełny etat
  • niezbędny sprzęt do sprzątania

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie aquaparku, Duisburg/08/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-polakow-2018-przy-sprzataniu-w-aquaparku-od-zaraz-duisburg/

ID ogłoszenia: 5445b75e327466fe

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu aquaparku 2018 Duisburg”

  1. Nikita160116 na sierpień 31, 2018 @ 11:56

    Sabina Abramczuk
    015171240870

    Witam serdecznie.
    Mieszkam w Duisburgu od marca na stałe i pilnie poszukuje jakiejkolwiek pracy w okolicach.
    Mam Doświadczenie w tym rodzaju pracy jak i również w innych pracach.
    Nie znając dobrze języka trudno tutaj o jakąkolwiek prace.
    Szybko się ucze i podejmuje nowe wyzwania.
    Mam bardzo trudną sytuacje finansową dlatego zależy mi bardzo na znalezieniu jakiejkolwiek pracy.
    Bardzo proszę o możliwość szansy podjęcia pracy u państwa za co z góry byłabym bardzo wdzięczna i bardzo dziękuje.

    To jest mój aktualny numer telefonu
    01517 1240870.