€ 11,50 brutto/h + dopłata

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu czekoladek bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 3, 2017 06:33

Manufaktura słodyczy z Dortmundu poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu wykwintnych pralinek. Na miejscu zorganizowane będzie zakwaterowanie z dopłatą ze strony pracodawcy.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Dortmund

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Zarobki: 11,50 euro brutto/h

Zadania:

Na tym stanowisku osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za pakowanie – umieszczenia czekoladowych pralinek w plastikowych wytłoczkach, zapełnione wytłoczki wkładane są do maszyny foliującej. W zakładzie panuje sterylna czystość pracownicy zaś korzystają z fartuchów, czepków, rękawiczek i stosują się do panujących norm higienicznych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu
  • sumienne pochodzenie do powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • gotowość do odbycia badań do celów sanitarnych
  • w pierwszej kolejności pod uwagę będą brane zgłoszenia od osób z doświadczeniem i/lub znajomością języka

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w komfortowych kwaterach z dopłatą 50% ze strony pracodawcy (koszt po stronie pracownika to 125 euro miesięcznie)
  • przeszkolenie wdrażające na danym stanowisku
  • odzież roboczą w postaci fartucha, czepka i rękawiczek
  • pomoc przy uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
  • umowę na okres próbny z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • pakiet startowy w postaci niemieckiej karty SIM oraz słowniczka języka niemieckiego z ujętą terminologią branżową

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie-pralin09/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 26959d312505b6b7