€ 1700 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja jogurtów bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 12, 2016 14:13

Szukamy od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji jogurtów oraz serków homogenizowanych. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • początkowo wspieranie nieskomplikowanych prac produkcyjnych związanych z wyrobem jogurtów, serków homogenizowanych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna między innymi: pakowanie gotowych wyrobów, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, kontrola procesów produkcyjnych

Oczekiwania:

  • umiejętność utrzymywania stanowiska pracy w czystości
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • punktualność
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od stycznia 2017
  • możliwość skorzystania z odpłatnego zamieszkania lub pomoc w zorganizowaniu kwatery do wynajęcia
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • wdrożenie w obowiązki
  • dobre zarobki
  • możliwość rozwoju
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • 160 godzin miesięcznie

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcjaserkówijogurtów/01/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 671584e91ad921e8

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja jogurtów bez języka Stuttgart”

  1. Praca jest nadal aktualna? My – mąż i żona, rodzina z Ukrainy. Szukasz pracy. Polskie wizy przed 1 kwietnia.
    +48570790629 Andrey.

  2. Dzień dobry. Jestem zainteresowana oferta pracy w Stuttgart Produkcja jogurtów i serków homogenizowanych od stycznia 2017r.
    Mam na imię Ludmiła Klimowicz ,55 lat.urodziłam sie w Witebsku ( były ZSSR) od 1985 roku mieszkam w Polsce . Jestem osobą spokojną , punktualna (zawsze przed czasem przychodzą) z poczucie humoru . Bardzo proszę o pozytywną odpowieć , Bardzo mi podrzebna ta praca. Z Poważaniem Ludmiła Klimowicz Moj nr. tel. +48600062314 lub e-mail ludmila641@interia.eu .