Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie keczupów Berlin bez języka | Praca w Niemczech od zaraz 2018

€ 12 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie keczupów Berlin bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 26, 2017 3:36 am

Od zaraz aktualna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z fabryki w Berlinie i dotyczy pakowania keczupów przy linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy

Zatrudnienie: na niemieckiej umowie podpisanej na pół roku

Liczba wakatów: 2

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało kontrolowanie jakości oraz wkładanie keczupów do opakowań kartonowych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej pół roku
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • brak nałogów
  • sumienność, zorganizowanie, pracowitość
  • dokładność, spostrzegawczość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pół roku za pośrednictwem agencji pracy
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro od osoby
  • darmowe ubezpieczenie NNW
  • ubranie robocze
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pakowacz Berlin 09/17
Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 84159c9720a39fdd