€ 1620 euro/mc brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie art. skórzanych bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 13, 2017 07:09

Pilnie zatrudnimy Polaków bez znajomości języka do pakowania artykułów skórzanych-portfeli, pasków, itp.. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej
Pensja miesięczna: 1620 euro brutto
Termin: od zaraz
Miasto: Kolonia, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę jakości każdego produktu oddzielnie, a później umieszczał w kartonowych pudełkach
  • zatrudnienie odbywa się w zakładzie z Kolonii, do pakowania jest galanteria skórzana – paski, torebki, portfele, itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • spostrzegawczość
  • samodzielność
  • przykładanie się do zadań
  • sumienność oraz rzetelność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • możliwość pracy w środowisku monitorowanym i brak problemów z kontrolą rzeczy po każdej zmianie

Zapewniamy:

  • pracę na okres próbny z możliwością podjęcia stałej umowy o pracę na czas nieokreślony
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • promocje na akcesoria
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pakowaczgalanteriiskórzanej/03/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 12458c60fb04bacb

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie art. skórzanych bez języka Köln”

  1. Szanowni Państwo!

    W nawiązaniu do informacji rekrutacyjnej, zgłaszam chęć udziału w procesie. Posiadam wykształcenie gastronomiczne, jak i ekonomiczne. Mam doświadczenie zawodowe na produkcji-akord w zakładzie światłowodów (Corning Cable Systems Polska), w okresie rekrutacji przechodziłam badania manualne i sprawnościowe w Łodzi (Instytucie Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera).
    Jestem osobom dyspozycyjną, samodzielną, rzetelnie podchodzącą do obowiązków zawodowych.
    Przesyłam dane do kontaktu: kontakt telefoniczny +48516185241 oraz e-mail: mona_r@onet.eu .

  2. Czy jeśli mieszkam w Niemczech w Koloni i jestem zameldowania to mam szansę na pracę. Mogę zacząć od zaraz.Jeśli mam jakieś szanse to proszę o kontakt na skrzynkę a ja prześlę moje dane z CV.

  3. beatamm100 na marzec 21, 2017 @ 08:34

    Witam serdecznie w odniesieniu do Państwa ogłoszenia zgłaszam się na dane stanowisko. Jestem osobą spokojną pracownią i chętna do podjęcia pracy od zaraz. Mój niemiecki jest dość słaby ale dużo rozumiem i w miarę możliwości się uczę. Posiadam prawo jazdy i jeśli byliby Państwo zainteresowani moją osobą proszę o kontakt. beatamm100@poczra.fm tel. 0151 45894243

  4. Witam,czy oferta nadal jest aktualna? Byłabym zainteresowana i gotowa do pracy od zaraz.
    Przesyłam dane do kontaktu: kurzydojoanna@gmail.com