€ 8,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz Hamburg na magazynie bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 21, 2015 21:07

Aktualnie poszukujemy magazynierów bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Hamburga dla grup na magazynie przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz z zapewnionym płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: m/de/012/15

Zadania:
– pracownik będzie zajmować się wyszukiwaniem produktów na magazynie
– kompletowanie zamówień
– zabezpieczanie towaru znajdującego się na magazynie
– pakowanie kosmetyków
– paletowanie paczek

Wymagania:
– szybkość uczenia się
– chęć podjęcia pracy na magazynie w Niemczech
– wyjazd od zaraz
– najchętniej przyjmujemy osoby doświadczone
– samodzielność, zaangażowanie
– wywiązywanie się z obowiązków
– stanowisko skierowane jest do osób niekaranych (dokument do wglądu)

Oferujemy:
– wspieramy podczas wypełniania dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy
– oferujemy płatne zamieszkanie w hotelu robotniczym na czas trwania umowy
– zatrudnienie na pełny etat
– chętnym umożliwiamy pracę po godzinach
– praca odbywa się w różnych godzinach (system zmianowy)
– na miejscu zapewniamy pomoc polskiego opiekuna
– przyjmujemy również grupy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: Red-Dot@worker.com z tematem: m/de/012/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-magazynie-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 167558700d55fd78

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz Hamburg na magazynie bez języka”

  1. Witamy!
    Jesteśmy dwiema pracowitymi, uczciwymi i zaradnymi dziewczynami. Mamy po 20 lat, same się utrzymujemy i chciałybyśmy zarobić na szkołę. Jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy od zaraz. Mamy doświadczenie w pracy w grupie, szybko się uczymy.
    Kontakt: 537015227 – katarzynq.ks@gmail.com lub 605459812
    Pozdrawiamy