€ 8,91 brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu żywności, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 10, 2018 05:17

Aktualne ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu żywności w zakładzie z Lipska. Zatrudnienie 2018 od zaraz i bez znajomości języka dla pakowaczy.

Stanowisko: Pakowacz żywności

Lokalizacja: Gotha oraz Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,91 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • prosta praca polegająca na pakowaniu żywności na linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • zdolność do współpracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego aczkolwiek nie jest to warunkiem

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatek +25% za pracę zmianową
  • 2 razy w roku premia na święta i urlop
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • zorganizowane przejazdy do pracy a także zakwaterowanie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 9:00 do 16:00 pod numerami:

+48 757-718-458; +48 508-530-100

źródło: http://vegaconsult.com.pl/aktualne-oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 9495b43d2dc5b678