€ 1400 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Berlin magazyn AGD

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 18, 2015 02:21

Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn ze sprzętem AGD do zbierania zamówień i pakowania. Niemcy praca od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1400 euro brutto na godzinę pracy miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zajmował się zbieraniem towarów zgodnie z listą na magazynie sprzętu AGD. Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za przygotowanie produktów do wysyłki. Konieczne jest porządne zabezpieczenie produktów przed wysyłką. Od nowego roku praca będzie polegała na uporządkowaniu magazynu oraz przeliczeniu wszystkich towarów.

Oczekiwania:

  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • bezproblemowa umiejętność liczenia w myślach
  • sprawność, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • mile widziane osoby z możliwością przyjechania swoim samochodem
  • zorganizowanie, duża motywacja
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • dynamiczne tempo pracy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace
  • pomoc w dopełnieniu kwestii urzędowych
  • pracę od zaraz do lutego 2016 z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia
  • wysokie stawki godzinowe
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule prosimy wpisać: „Praca w Niemczech na magazynie hurtowni AGD, Berlin″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-oferta-pracy-w-niemczech-magazyn-agd-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 50856731d8c9c462

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Berlin magazyn AGD”

  1. Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy na terenie Niemiec. Zależy mi na stałym pobycie w Niemczech.Oraz na stałej pracy. Pozdrawiam serdecznie