€ 12,50-15,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji czekolad Hamburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 31, 2018 18:53

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na produkcji czekolad. Ogłoszenie z fabryki w Hamburgu również dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej w manufakturze czekolady

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: od 12,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • praca w manufakturze słodyczy przy produkcji i pakowaniu gotowych czekolad
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się obsługa maszyn produkcyjnych po uprzednim przeszkoleniu, dostarczaniem surowców do produkcji, przeprowadzaniem kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność, staranność, pracowitość

Zapewniamy:

  • możliwość zdobywania nowych umiejętności
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zorganizowane zakwaterowanie na miejscu za 150 euro miesięcznie od osoby lub 250 euro od pary

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres poniższy:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja czekolad, Hamburg 04/2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-produkcji-czekolad-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-2018/

ID ogłoszenia: 465abf4c26563d0