€ 1300 netto + mieszkanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka jako pomoc kuchenna München 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 8, 2018 05:10

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz jako pomoc kuchenna w restauracji z Monachium. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Liczba wakatów: 1

Start: od zaraz

Zarobki: 1300 euro netto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca w restauracji przy pomocy kucharzom i zespołowi
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o porządek w miejscu pracy, przygotowywanie składników

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienność, odpowiedzialność
  • aktualne badania z sanepidu
  • wysoka motywacja do osiągania zamierzonych wyników
  • doświadczenie i znajomość języka będą dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu – w pokoju hotelowym z własną łazienką i małym aneksem kuchennym
  • pracodawca zapewnia darmowe wyżywienie na kuchni
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe dla najlepszych
  • zaliczki do pobierania już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • przeszkolenie pracownicze i możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium od czerwca 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@job4u.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 8255b19d3cfbc908

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka jako pomoc kuchenna München 2018”

  1. Jestem zainteresowana Państwa ofertą, z możliwością natychmiastowego podjęcia pracy. Prosze o kontakt pod numerem telefonu: 505 677 650