€ 14/h brutto

Dam pracę w Niemczech od marca 2018 sprzątanie biur Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 16, 2018 04:46

Oferujemy podjęcie pracy w Niemczech od marca 2018 przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie z Hanoweru aktualne od zaraz z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od marca 2018

Zadania:

  • jest to praca polegająca na samodzielnym sprzątaniu sporej powierzchni
  • konieczne jest dbanie o to, by biuro wyglądało schludnie
  • obowiązkiem będzie opróżnianie koszy, zbieranie brudnych kubków, włączanie zmywarek, sprzątanie pokoi socjalnych, toalet, sal konferencyjnych, gabinetów itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań
  • możliwość podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat.B + własny samochód
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • stałe godziny pracy od 16 do północy z jedną, półgodzinną przerwą
  • wysokie wynagrodzenie a także dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • prace od stycznia 2018
  • niemiecką umowę początkowo na okres próbny
  • pomoc przy formalnościach

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzatanie-biur/03/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6455aa6efa7c3bcc

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od marca 2018 sprzątanie biur Hanower”

  1. Tomasz Sarna na wrzesień 6, 2018 @ 13:33

    Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą z państwa firmą proszę o kontakt +48 576160259 lub +48 510965922