€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu ciastek od zaraz Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Osnabrück
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 17, 2014 03:09

Producent ciastek z Osnabrücka od zaraz szuka pakowaczy bez doświadczenia. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu ciastek i kontrolowaniu ich jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Osnabrück
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca produkcyjna, w której zatrudniony będzie się głównie zajmował pakowaniem ciastek. Do innych czynności zatrudnionego należeć będzie kontrolowanie jakości wyrobów.

Wymagania:
– umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w stopniu podstawowym
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku mile widziane
– gotowość do pracy w różnych godzinach
– przyjazd samochodem mile widziany
– możliwość natychmiastowego wyjazdu
– zapał do pracy
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– możliwość pracownia w niemieckiej firmie
– pomoc przy szukaniu zakwaterowania
– zapewniamy strój roboczy
– oferujemy legalną pracę
– międzynarodowe środowisko

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: niemcy@mondi-polska.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowacz-ciastek-na-produkcji-niemcy-praca-od-zaraz-przy-tasmie-osnabruck/

ID ogłoszenia: 63554695e0e95bee

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu ciastek od zaraz Osnabrück”

  1. 663421440 prosze o kontakt