€ od 1700 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech na produkcji AGD bez znajomości języka Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 22, 2016 04:38

Fabryka sprzętu AGD z Duisburga zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka na produkcję przy montażu pralek, lodówek itp. Praca w Niemczech z darmowym kursem językowym i zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Duisburg, Niemcy

Pensja: od 1700 euro miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • montaż części na jednym z wielu etapów produkcyjnych – ręcznie oraz z użyciem elektronarzędzi, lutownicy oraz wkrętaków
  • wspieranie prac produkcyjnych w fabryce z lodówkami, pralkami, zmywarkami, itp. urządzeniami
  • kontrola jakości finalnych produktów schodzących z taśmy

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość, zręczność
  • zdolności manualne
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej
  • szybkość w nauce nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • wytrzymałość – możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej przez 8 godzin

Zapewniamy:

  • udział w darmowym kursie języka niemieckiego
  • zorganizowane przez pracodawcę odpłatne zamieszkanie
  • pracę na niemieckiej umowie do podjęcia od zaraz
  • system zmianowy
  • możliwe nadgodziny
  • dodatki i premie
  • możliwość otrzymania podwyżki dla pracowników najlepszych
  • szkolenia i pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcja-agd/09/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 94357ba3fdb8c1b6