€ ok. 1400 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka od zaraz Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 15, 2015 12:37

Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego od zaraz przy zbieraniu zamówień i pakowaniu na magazynie. Zatrudnienie w hurtowni drogeryjnej z Poczdamu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Poczdam, Niemcy

Wynagrodzenie: 1400 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie ze sprzedażą towaru drogą elektroniczną, osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień oraz przygotowywanie paczek do wysyłki.
  • Zadania będą wykonywane na magazynie z artykułami drogeryjnymi.

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • bezproblemowa znajomość niemieckich liczebników do 1000
  • duża motywacja
  • przedstawienie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • sprawność fizyczna
  • znajomość podstawowych zwrotów w języku niemieckim

Oferujemy:

  • umowę o pracę zgodną ze standardami niemieckimi
  • zatrudnienie od zaraz
  • wysokie wynagrodzenie
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • zapewnione dofinansowane częściowo zamieszkanie w dobrych warunkach za 210 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane: “MAGAZYN10/15″ nalezy przesłać mailowo na adres: dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-magazyn-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-poczdam/

ID ogłoszenia: 884561efa09e1bb3

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka od zaraz Poczdam”

  1. Witam,
    Razem z chłopakiem bylibyśmy zainteresowani pracą. Obecnie przebywamy w Poczdamie i moglibysmy umówić sie na spotkanie. Mamy po 23 lata i doświadczenie. Prosimy o kontakt 15216971751