Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Kornwestheim | Praca w Niemczech od zaraz 2018

€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Kornwestheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kornwestheim
  • Opublikowany: Kwiecień 20, 2015 12:05 am

Oferta pracy w Niemczech dla magazyniera bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie w Kornwestheim dla Polaków przy komisjonowaniu i zbieraniu zamówień na magazynie.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Kornwestheim
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego
– komisjonowanie
– prowadzenie prac porządkowych na magazynie
– układanie produktów na półkach

Wymagania:
– mile widziane jest doświadczenie magazynowe w szczególności obsługiwanie skanera ręcznego oraz znajomość przechowywania produktów spożywczych
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie ogromnym atutem
– osoba pracowita, zaangażowana w swoje zadania
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– pomagamy przy sprawach organizacyjnych
– możliwość pracowania u pracodawcy po zakończeniu kontraktu podpisanego z agencją zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– wsparcie przy zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
– udzielamy pomocy podczas szukania zakwaterowania

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: intemporis.1116359@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-dla-polakow-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-kornwestheim/

ID ogłoszenia: 845534283ff0532

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Kornwestheim”

  1. jestem zainteresowany praca i gotow na wyjazd od zaraz tel.kom 723545865

    pozdrawiam Adrian