€ 9.59€/h

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka k. Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Malsfeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 9 miesiecy (mozliwosc przedluzenia)
  • Opublikowany: Grudzień 28, 2017 6:27 am

Agencja rekrutacyjna dla klienta z okolic Kassel poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na magazynie bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień z pomocą wózka widłowego.

Firma instore solutions personnel gmbh poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisko komisjoner. Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn zlokalizowany w okolicach Kassel m. Malsfeld.

Wymagania:
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- punktualność
- niekaralność
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- praca wymaga wysilku fizycznego
- mobilności

Obowiązki:
- właściwa realizacja powierzonych zadań -dokładność
- Praca w systemie dwuzmianowym. 6.00 do 14.10 i 14.10 do 22.20.
- obsluga wózka widłowego/mrowki

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
- wynagrodzenie w kwocie 9,59 EURO brutto za godzinę pracy.
- zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (koszt zakwaterowania 225,00EUR)

Od osób ubiegających się o pracę na stanowisku pomocnik magazynu oczekujemy:
- roztropności
- praca w dni okoloswiateczne
- uprawnień na wózki widłowe
- dyspozycyjnosci
- brak przeciwskazań do pracy na stanowisku komisjoner (mile widziane niemieckie badania lekarskie G25 )
W razie dodatkowych pytań jesteśmy dla Państwa osiągalni telefonicznie pod numerem: 0049 15254853106 (od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 08:00 do 18:00)

Prosimy o przesyłanie CV z numerem telefonu na adres:

monika.kluba@isp-id.de

ID ogłoszenia: 7465a44e2bcbf7d2