€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na budowie Ulm bez znajomości języka malarz-tapieciarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: październik 6, 2016 06:15

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla pracowników budowlanych bez znajomości języka. Oferta z Ulm dla osób chętnych do zatrudnienia jako malarz-tapeciarz.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz
Miejsce: Ulm, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za malowanie i tapetowanie, wcześniej jednak musi odpowiednio przygotować powierzchnię pod pracę
  • zadania wykonywane będą wewnątrz i na zewnątrz
  • do zadań należeć będzie szpachlowanie, kładzenie gładzi i montaż płyt kartonowo-gipsowych

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy malarza
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • czynne prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej z ubezpieczeniem i możliwością korzystania ze świadczeń socjalnych
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wysokie zarobki
  • pomoc w relokacji
  • stałe wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • miejsce zamieszkania
  • pomoc w procesie rekrutacyjnym przy sporządzaniu umów i tłumaczeniu dokumentów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail na adres:

  • impactjob.3167466@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarztapeciarz-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego-id415901.html

ID ogłoszenia: 68457f5c084b800a