€ 9-10 euro netto/h + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech na budowie przy regipsach z zakwaterowaniem Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 18, 2016 05:00

Firma budowlana z Fuldy aktualnie poszukuje pracowników budowlanych przy montażu ścianek działowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy regipsach. Pracodawca oferuje bezpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejscowość: Fulda, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 do 10 euro netto (do ręki) na godzinę pracy

Obowiązki:

  • stawianie ścianek działowych ze stelaży i płyt kartonowo gipsowych
  • prace wykończeniowe polegające na szpachlowaniu i malowaniu

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • pełen profesjonalizm
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • prawo do urlopu
  • atrakcyjne zarobki, wypłacane zawsze terminowo
  • zamieszkanie bezpłatne zorganizowane przez pracodawcę
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zaliczki możliwe do pobierania raz na tydzień
  • bezpłatna pomoc w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 710578c219f876b8