€ 11,15 euro/h brutto + dieta

Dam pracę w Niemczech na budowie dla płytkarza-glazurnika od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 11, 2015 22:17

Poszukujemy od zaraz 2 pracowników budowlanych do pracy w Niemczech. Oferta z Hamburga dla płytkarza-glazurnika. Zatrudnienie z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 11,15 euro/h brutto + dieta
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
Praca odbywa się na budowie i polega na układaniu płytek według określonego wzoru. Pracownik jest zobowiązany do wykonania wszystkich niezbędnych prac wykończeniowych, które są powiązane z kładzeniem płytek.

Wymagania:
– samodzielność, zorganizowanie, odpowiedzialność
– dla osób z 5 letnim doświadczeniem na danym stanowisku
– złota rączka potrafiąca sobie poradzić ze wszystkimi problemami
– dokładne wykonywanie zadań
– dobra znajomość języka niemieckiego u jednego z dwóch zatrudnionych osób
– przyjazd autem jest mile widziany

Oferujemy:
– godne warunki zatrudnienia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– możliwość odprowadzania składek
– oferujemy ubezpieczenie na czas trwania umowy
– co tydzień możliwe jest pobieranie zaliczki pracowniczej
– darmowe miejsce do zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz z klauzula o ochronie danych na maila: rekrutacja@flexjob.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-budowlancow-jako-plytkarz-glazurnik-hamburg/

ID ogłoszenia: 2835529914c1d88a

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech na budowie dla płytkarza-glazurnika od zaraz Hamburg”

  1. Marian Bańka na kwiecień 12, 2015 @ 19:45

    Mam wieloletnie doświadczenie,zawód wyuczony murarz.Kwalifikacje i wykształcenie posiadam,mam dyplom mistrza.Praca w Polsce jak również za granicą ale wiadomo jak duże doświadczenie to i swój wiek bo właśnie skończyłem 60 lat .Jeżeli tutaj będzie rozpatrywane doświadczenie i kwalifikacje to właśnie mnie szukacie.

    Z poważaniem Marian Bańka
    tel.512 622 767

  2. Witam czy ta praca jest aktualna pozdrawiam i proszę o odpowiedź