€ 1200 euro/mc netto

Dam pracę w Niemczech na budowie dla murarza-kafelkarza od zaraz Soltau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Soltau
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: listopad 28, 2014 01:17

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla budowlańców bez doświadczenia na stanowisko murarz-kafelkarz. Oferta z Soltau w budownictwie przy wykończeniach.

Stanowisko: Murarz-kafelkarz
Lokalizacja: Niemcy, Soltau
Wynagrodzenie: 1200 euro/mc netto

Zadania:
– przygotowanie podłoża przed rozpoczęciem prac
– wznoszenie ścian z cegieł
– okładanie ścian i podłóg płytkami glazurowymi
– prowadzenie prac wykończeniowych
– prace porządkowe po zakończonej zmianie

Wymagania:
– duża wytrzymałość fizyczna
– precyzja w wykonaniu
– fachowe podejście
– wyjazd od zaraz
– niemiecki w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– złota rączka
– prawo jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
– zatrudnienie na stałe
– jeden dzień wolny w tygodniu
– pracę po 8 godzin dziennie
– zapewniamy przerwę na posiłek
– ubezpieczenie
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysłanie podania i CV w języku polskim na maila: marioonn@aol.com

Źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/budownictwo-architektura/murarz-kafelkarz-od-zaraz,748360.html

ID ogłoszenia: 105477bf97eb58c

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech na budowie dla murarza-kafelkarza od zaraz Soltau”

  1. Jesem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w pracy na budowach – roboty murarskie, tynkarskie,malarskie, docieplenia, Tel.726 477 105