€ 1800-4000 euro/mc + zamieszkanie + dojazd

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie dla murarza bez języka Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Westfalia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 1, 2016 08:00

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie w Westfalii na stanowisku murarza przy tynkowaniu i montażu dociepleń.

Stanowisko: Murarz – tynkarz – dociepleniowiec
Wynagrodzenie: 1800-4000 euro miesięcznie
Miejsce zatrudnienia: Westfalia, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za stawianie ścian, tynkowanie oraz montaż dociepleń
  • inne zadania zlecone przez pracodawcę na bieżąco

Oczekiwania:

  • praktyczna znajomość technik dociepleniowych
  • otwartość
  • czynne prawo jazy kat.B
  • świetne zorganizowanie
  • możliwość pracy na wysokościach
  • zdolność do pracy w zespole
  • energiczność i wysoka motywacja
  • atutem będą aplikacje od osób ze znajomością języka niemieckiego i zdolnością obsługi agregatu tynkarskiego

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • stałą pracę
  • raz w miesiącu zjazd do Polski
  • darmowy dojazd
  • bezpłatne zamieszkanie
  • możliwość rozwoju
  • bogate zaplecze socjalne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 314583f98c924bc8

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie dla murarza bez języka Westfalia”

  1. Andrzej Debogrski na grudzień 3, 2016 @ 14:46

    Witam. Jestem zainteresowany.

  2. Mariusz1313 na grudzień 4, 2016 @ 17:58

    Witam jestem.zainteresowany posiadam 10 lat doświadczenia proszę o kontakt +49 152 18037290

  3. witam jestem zainteresowany ,mam doswiadczenie pracowałem juz w Niemczech przy dociepleniach nr 604559024 i niemiecki 004915146994070