€ od 9,90 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech na budowie dla malarza przy wykończeniach Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: czerwiec 28, 2016 11:18

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na budowie przy wykończeniach. Zatrudnienie w Stuttgarcie jako malarz budowlany przy malowaniu, tapetowaniu i szpachlowaniu.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,90 euro na godzinę brutto z dietą dzienną 48 euro, propozycja dla osób bez wykształcenia kierunkowego lub stawka godzinowa w wysokości 12,80 oraz 30 euro diety dziennej dla osób z wykształceniem

Zakres zadań:

  • malowanie, tapetowanie i szpachlowanie
  • zadania wykonuje się na zewnątrz i wewnątrz
  • inne zadania jakie na bieżąco zleca kierownik

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będą aplikacje od osób mogących przyjechać swoim samochodem
  • doświadczenie w pracy malarza – koniecznie poparte odpowiednimi dokumentami

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z opłacanym ubezpieczeniem i wszelkimi składkami jak i podatkami
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • prawo do urlopu
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • dla pracowników najlepszych stała umowa o pracę
  • bezpłatne tłumaczenie dokumentów
  • nie pobieramy żadnych opłat za pośrednictwo pracy!
  • zaliczki możliwe są do pobierania raz na tydzień

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-aktualna-na-budowie-przy-wykonczeniach-dla-malarza-stuttgart/

ID ogłoszenia: 7125771b05bd6d17