€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na budowie bez języka malarz-tapeciarz Ulm 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 2, 2017 05:54

Możliwość zatrudnienia w Ulm dla Polaków bez znajomości języka na budowie jako malarz-tapeciarz. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla budowlańców. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz
Zarobki: do uzgodnienia
Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie ścian do dalszych prac poprzez wyrównywanie powierzchni, zdejmowanie tapet, gładzenie, szpachlowanie
  • malowanie oraz przyklejanie tapet
  • montowanie płyt kartonowo-gipsowych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • gotowość do przyjechania do Niemiec od zaraz
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • minimum 3 letnie, udokumentowane doświadczenie

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • umowę o pracę podpisaną z niemieckim pracodawcą
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Niemiec
  • pomoc w dopełnieniu spraw natury formalnej
  • tłumaczenie dokumentów i przygotowywanie umów
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • bardzo dobre zarobki
  • dodatkowo dietę dzienną

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia w postaci wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres:

  • impactjob.3717266@es-candidate.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-malarz-tapeciarz-ulm/

ID ogłoszenia: 90458b7788faf837

Linki sponsorowane