€ 12,50 euro brutto/h plus dieta

Dam pracę w Niemczech malarz budowlany przy remontach od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 17, 2015 22:28

Oferujemy zatrudnienie w Kolonii przy remontach na stanowisku malarza budowlanego. Ogłoszenie pracy w Niemczech dostępnej od zaraz na budowie. Pracodawca proponuje wysokie wynagrodzenie.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: Kolonia

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto/h plus dodatkowo dieta dzienna w wysokości 15 euro netto dziennie

Czas: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Pracownik budowlany będzie miał za zadanie pracować przy remontach i wykończeniach wnętrz.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wyrównywanie ścian, gładzenie, malowanie i czasem przyklejanie tapet.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracach budowlanych – koniecznie udokumentowane i poparte referencjami lub numerami kontaktowymi do poprzednich pracodawców
  • pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • umiejętność współpracy
  • brak nałogów umożliwiających wykonywanie zadań
  • fachowość, pracowitość
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na legalnej niemieckiej umowie o pracę
  • ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek
  • pracę od zaraz
  • zapewnione narzędzia
  • odzież robocza
  • oferta dotyczy zatrudnienia na czas określony z możliwością przedłużenia
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania, kilka opcji do wyboru

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: MB/05/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 53455081e5321efd

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech malarz budowlany przy remontach od zaraz Kolonia”

  1. Chetny do pracy od zaraz na marzec 18, 2015 @ 12:32

    Witam jestem zainteresowany Panska oferta pracy w Niemczech , teraz cos o sobie jestem 25-latkiem z 6 letnim doswiadczeniem budowlanym , 5 lat pracowalem w Firmie budowlanej Urb 2000 we Wrocławiu , oraz kolejny rok spedzilem z doskoku w niemczech dokladnie w Dusseldorfie u wujka przy pracach budowlanych ze wskazaniem na szpachlowanie malowanie pomieszczen , stawiam na rozwoj i doswiadczenie gdyz w przyszlosci sam chce prowadzic wlasna firme wiec nowe doswiadczenie jak najbardziej sie przyda , problem jest z jezykiem gdyz komunikatywnie posluguje sie angielskim , niemieckie slowka jakies tam znam ale jak to mowia kazdy moze sie jezyka obcego nauczyc , pozdrawiam i czekam na odpowiedz. moje CV : http://www.sendspace.com/filegroup/HRlwp6qa1qUQq0emnu6S2A

  2. Damian Reszotarski na kwiecień 30, 2015 @ 16:03

    Witam serdecznie bylbym zainteresowany oferta wyjazdu do niemiec. Mam 27 lat od 7 lat pracuje w branzy budowlanej. Tydzien temu wrocilem do polski z niemiec poniewaz u pracodawcy pojawily sie problemy z platnoscia pensji. W zakres moich umiejetnosci wchodza:
    -malowanie
    -szpachlowanie
    -murowanie
    -docieplenia budynkow
    -wstawianie okien i drzwi
    -ukladanie paneli podlogowych
    -wylewanie posadzek
    -stawianie scianek dzialowych z plyt r-gp
    -zwieszanie sufitow
    -ukladanie kostki brukowej
    -bialy montaz
    -dodatkowo ukonczylem kurs na montaz rusztowan lejer
    Swoja prace wykonuje dokladnie i sumiennie-prosze o kontakt na nr. telefonu +4915211920453 lub polski nr797688712
    pozdrawiam i czekam na kontakt