€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech Lubeka sprzątanie jako pokojówka w hotelu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lubeka
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: grudzień 21, 2015 18:27

Oferujemy pracę w hotelu z okolic Lubeki na stanowisku pokojówki dla osób z podstawową znajomością języka. Niemcy praca przy sprzątaniu pokoi gościnnych.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce zatrudnienia: Lubeka, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • porządkowanie pokoi gościnnych wraz z przyległymi do nich łazienkami
  • zmienianie pościeli, ręczników
  • odkurzanie pokoju, mycie podłóg
  • uzupełnianie gratisów oraz broszurek dla gości

Oczekiwania:

  • wymagane doświadczenie w pracy pokojówki
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sprawne zorganizowanie czasu pracy
  • znajomość języka niemieckiego wymagana przynajmniej w stopniu podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • rzetelność

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez pośredników
  • wsparcie w formalnościach, między innymi również przy uzyskaniu niemieckich świadczeń na dzieci
  • zapewniony płatny urlop
  • bezpłatne 2 posiłki w trakcie dnia
  • zorganizowanie miejsce zamieszkania
  • wysokie zarobki wypłacane zawsze terminowo
  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi warunkami

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 18567821284dc16